Get Adobe Flash player

Nasi partnerzy:

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

Galeria konkursu rysunkowego Nasze Nadleśnictwo w kategorii Szkoły podstawowe

1. Jagoda Kasprzyk, , - Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego (Żórawina)
2. Łucja Kulig, Michał Wasilewski, Michaela Rudnik - Szkoła Podstawowa w Krutyni (Piecki)
3. Natalia Bieniek, Bartosz Górecki, Marcin Ruszczyński - Zespól Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. I. Mościckiego (Winnica)
4. Damian Mierzwa, Emilia Rybaczyńska, Magdalena Malinowska - Zespół Szkół Publicznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Tomaszów Lubelski)
5. Maria Domińczak, Lena Ożga, Emilia Gil - Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo (Warszawa)
6. Karolina Słomińska , Zuzanna Gorczyńska , Jakub Jastrzębski - Szkoła Podstawowa nr 5 im bł . Jana Pawła II w Namysłowie (Namysłów )
7. Julia Syhłowyj, Aleksandra Kobylińska, Aleksandra Mańkowska - Szkoła Podstawowa w Kruszewcu (Kętrzyn)
8. Amelia Kręcisz, Szymon Mikołajewicz, Jakub Poczekaj - Publiczna Szkoła Podstawowa (Zielona Góra )
9. Julia Pniok, Szymon Małysz, Jakub Waltar - Szkoła Podstawowa im. „Trzech Braci” w Hażlachu (Hażlach)
10. Kamil Augustak, Jakub Haduch , - Szkoła Podtsawowa nr 25 (Dąbrowa Górnicza)
11. Szymon Kormaniak, Wiktoria Kuglarz, Julia Targosz - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza (Jeleśnia)
12. Laura Miliwek, Julia Gnaczyńska, Amelia Kitowska - Szkoła podstawowa nr 1 im. J. Korczaka w Czersku (Czersk)
13. Michał Remizowski, Adam Zięzio, Tomasz Litwiniuk - Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim (Tomaszów Lubelski)
14. GABRIELA ROKOSZ, MATEUSZ BUJAR, ELIZA KWAŚNY - Szkoła Podstawowa Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego W Manasterzu (Wiązownica)
15. Kacper Powroźnik, Patrycja Serafin, Wiktoria Szyra - Szkoła Podstawowa im. J. Wawrzynka w Zespole Szkół Ogólnokształcących (Kuźnia Raciborska)
16. Gabriela Augustyn, Izabela Pokrzywa, Kinga Stach - Szkoła Podstawowa im. Świętego Józefa w Krosnej (Ujanowice)
17. , , - Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu (Żarnowiec)
18. Paulina Białowąs, Kornelia Bondarowicz, Martyna Aniśkiewicz - Zespół Szkoł w Trzebielu (Trzebiel)
19. Martyna Wróbel, Wiktoria Pycha, Martyna Galica - Szkoła Podstawowa im. Stanislawa i Jana Potoczków (Rdziostów)
20. Katarzyna Zmudzińska, Michał Swosiński, Mikołaj Kowalski - Zespół Szkół w Margoninie Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika (Margonin)
21. Barbara Teodorczyk, Maja Polańska, - Szkoła Podstawowa 142 im. Zawiszy Czarnego (Łódź)
22. Aleksandra Stosio, , - Szkoła Posdstawowa w Starych Kobiałkach (Stoczek Łukowski)
23. Dominik Mikuszewski, Jakub Więcek, Michał Stanko - Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie (Jaworzno)
24. Marta Suliga, Julia Kaźmiercza, Zuzanna Rzepka - Szkoła Podstawowa w Podlesiu (Podlesie)
25. Julia Mazur, Wiktoria Wiatrzyk, - Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie (Krasnobród)
26. Bartek Janik, Jakub Janik, Marcel Przodała - SP nr6 z Oddz.Integracyjnymi im. J.Korczaka (Oleśnica)
27. Julia Derlatka, Dominika Lendasz, Aleksandra Sidorowicz - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki (Pruszcz Gdański)
28. Weronika Pętlicka, Zofia Wtulich, Marta Chylińska - Zespół Szkół w Stupsku (Stupsk)
29. Jakub Górski, Oliwia Karpińska, Wojciech Dulęba - Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im.Emilii Peck (Suchedniów)
30. Wiktoria Bazarewicz, Wiktoria Bobińska, Izabela Dobreńko - Zespół Szkół w Pieckach (Piecki)
31. Julia Czejdo, Izabela Huryń, Oliwia Rożenko - Zespół Szkół w Łankiejmach (Korsze)
32. Nikola Czach, Zuzanna Skiba, Lara Rura - Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie (Wolin)
33. Jakub królikowski, Milena Dudziak, Franciszek Gasiński - Szkoła Podstawowa w Chodlu (Chodel)
34. Aleksandra Kwapich, Aleksandra Laskowska, - Szkoła Podstawowa im.J.Korczaka w Broniewicach (Broniewice)
35. Alicja Płatek, Weronika Gruszka, Weronika Bajda - Zespół Szkół (Gromadka)
36. Aleksandra Duniewska, Maja Michalik, Alicja Kostuń - Szkoła Podstawowa nr 6 (Świdnica)
37. Julia Kowalska, , - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. Orła Białego w Oświęcimiu (Oświęcim)
38. Jakub Pałka, Kajetan Kozłowski, Mateusz Wysocki - Szkoła Podstawowa w Chruścielu (Płoskinia)
39. Daria Wiśniewska, Marcelina Parzygnat, Filip Jamroz - SzkołaPodstawowa w Starym Łomie (Chojnów)
40. Maja Chilarska, Magdalena  Orzech, - SP Rzekuń (Rzekun)
41. Katarzyna Rogowswka, Amelia Jakubowska, Patrycja Golimowska - Publiczna Szkoła Podstawowa (Lubichowo)
42. Wiktoria Sikorska, Marcelina Woźniczak, Filip Wojtkowski - Szkoła Podstawowa w Grąblewie (Grodzisk Wielkopolski)
43. Karolina Grund, Aleksander Komor, Nikola Wystrach - Publiczna Stowarzyszeniowe Szkoła Podstawowa w Ochodzach (Komprachcice)
44. Ada Jóźwicka, Zuzanna Ludwiniak, Agata Sartanowicz - Szkoła odstawowa im. Leśników Polskich (Galiny)
45. Kamil Centkowski, Justyna Centkowska, Sebastian Lubiński - Szkoła Podstawowa im. Adama Mikciewicza w Bożewie (Bożewo)
46. Adrianna Nowak, Julia Kuroszczyk, Weronika Dzięcioł - Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Ignacego Ulatowskiego w Gorzycach Wielkich (Gorzyce Wielkie )
47. Marcela Drygalska, Jacek Piłat, Piotr Ogrodnik - Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki (Jonkowo)
48. Igor Jeżewski, Pastwa Mateusz, Wojciech Kukliński - Zespół Szkół w Lubni (Lubnia)
49. Agata Zych, Amelia Malinowska, Marta Szybko - Szkoła Podstawowa nr 1 (Orneta)
50. Kamil Haczyk, Iga Hola, Natalia Kowal - Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu (Wodzisław)
51. Adrian Mikucki, Mateusz Kwiecień, Hubert Łomot - Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty (Legionowo)
52. Julia Szafrańska, Nikola Ziółkowska, Błażej Szulc - Szkoła Podstawowa nr 3 (Gryfice)
53. Vanessa Kantor, Aleksandra Zub, Nicoll Gładysz - Zespół Szkół w Międzylesiu (Międzylesie)
54. HANNA JACHNICKA, KRZYSZTOF JACHNICKI, - Szkoła Podstawowa w Tanowie, Szkoła Filialna w Pilchowie (Pilchowo)
55. Anna Kozłowska, Miłosz Matz, Mikołaj Wiśniewski - Szkoła Podstawowa w Sarbi (Czarnków)
56. Mateusz Jaworski, Bartosz Kwiatko-wski, Maksymi-lian Tabarkiewicz - Zespół Szkolno Przedszkolny (Stawiguda)
57. Martyna Gawin, Kamila Siemek, Sebastian Piegza - Szkoła Podstawowa Nr 5 im.Ks.Michała Potaczały w Chrzanowie (Chrzanów)
58. Aleksandra Banaś, Amelia Nowak, Katarzyna Oparowska - Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej (Wola Zgłobieńska)
59. Wikotria Wąsik, Łucja Czudec, Julia Kawa - Szkoła Podstawowa w Nosówce (Nosówka)
60. Eryk Śmietanka, Roksana Krzywiec, Dominika Wiśniewska - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana w Warszawie (Warszawa)
61. Julia Banasik, Izabela Jaguścik, Dawid Góral - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielgomłynach (Wielgomłyny)
62. JULIA MICHAŁKIEWICZ, PATRYCJA MICHAŁKIEWICZ, FILIP HAJDUK - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Im. Bohaterów 30 Sudeckiego Pułku Piechoty W Kuźminie (Kuźmina)
63. JULIA MICHAŁKIEWICZ, PATRYCJA MICHAŁKIEWICZ, FILIP HAJDUK - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Im. Bohaterów 30 Sudeckiego Pułku Piechoty W Kuźminie (Kuźmina)
64. Izabela Paniczek, Iga Merronka, Sandra Marek - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Janusza Korczaka w Rybniku (Rybnik)
65. Daniel Czech , , - Szkoła Podstawowa Nr 3 (Pszów)
66. Patrycja Barucha, Wiktoria Drążewska, Natalia Winnicka - Szkoła Podstawowa Im. M. Konopnickiej (Leszczyn Szlachecki)
67. Bartosz Paszkowski, Michał Lisewski, Mateusz Pietrzak - Szkoła Podstawowa nr 4 (Gryfice)
68. Maria Szcześniak, Aleksandra Albin, Filip Słomianny - Szkoła Podstawowa w Hucie (Huta)
69. Igor Gawłowski, Jakub Kokosiński, Marcel Pierzak - Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka (Kleszczów)
70. Lidia Figołuszka, Agnieszka Jarosz, Emilia Mitrenga - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Broniewskiego (Orzesze)
71. Jagoda Góra, Jacek Borak, Mikołaj Mołczan - Szkoła Podstawowa Nr 9 (Żywiec)
72. Weronika Rojek, Bartosz Serewiś, - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego (Sokołów Podlaski)
73. Jakub Grabowski, Marcin Gorajek, Jakub Kwaśniewski - Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku (Włocławek)
74. Dominika Kloch , Julia Laudy , Roksana Sokół - Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki )
75. Julita Stankowaka, Aleksandra Czekaj, Karina Deptuła - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Mielenku Drawskim (Drawsko Pomorskie)
76. Mateusza Masalski, Patryk Zych, Mateusz Mierzejewski - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczym,im.M.Konopnickiej w Wyszkowie (Wyszków)
77. Małgorzata Lewandowsak, Jakub Oleksiak, Adrian Nowak - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczym,im.M.Konopnickiej w Wyszkowie (Wyszków)
78. Julia Czechowska, Adrianna Czarnecka, Oliwia Piech - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej (Słupca)
79. Alicja Ludwicka, Emilia Dąbrowska, Karol Świerczewski - Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Gozdowie (Gozdowo)
80. Patrycja Skalska, Julia Skalska, Alicja Rojek - Szkoła Podstawowa w Tylkowie (Pasym)
81. Milena Reddig, Klaudia Wermter, Olaf Truszczyński - Szkoła Podstawowa w Bukwałdzie (Dywity)
"82. Oliwia Bieszke, Artur Kasiński, Kosma Olbrychski - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie (Sopot)"
83. Jakub Ostrowski, Adam Perzanowski, Krystian Grabowski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Rakach (Krasnosielc)
84. Kinga Sawicka, Marek Nowak, Dawid Wajda - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie (Lidzbark Warmiński)
85. Emilia Kiedrowska, Julita Kuklewska, Wiktoria Żywicka - Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie (Kłodawa)
86. Wiktoria Grabowska, Julita Dzilińska, Patrycja Nieliwodzka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chorzelach (Chorzele)
87. Julia Wojciechowska, Wiktoria Podkowa, Hubert Kaczor - Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza (Jażwina)
88. Paulina Kurtysiak, Dominika Kaczorowska, Weronika Krawczyk - Zespół Szkół w Dębach Szlacheckich (Osiek Mały)
89. Amadeusz Lewandowski, , - Zespół Placówek Oświatowych nr3 (Mława)
90. Aleksandra Kot, Weronika Kołkiewicz, Nikola Krajewska - zsp w hecinach (Chęciny)
91. Kamil Świtoń, Jakub Ścibisz, Jakub Rut - zsp w hecinach (Chęciny)
92. Aleksandra Markowiec, Aleksandra Ostrowska, Kacper Daniluk - Zespół Szkół w Kryłowie Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich (Kryłów)
93. Emilia Sieniawska, Aleksandra Struś, Julia Finik - Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sanoku (Sanok)
94. Kamila Kruszyńska, Jakub Manikowski, Krystian Michalak - Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima (Złotków)
95. Magdalena Brózda, Daniel Sobczyk, - Zespół Szkół nr 1 w Kolbuszowej (Kolbuszowa)
96. Julia Postuła, Maja Pawlikowska, Arleta Zalewska - Szkoła Podstawowa nr 353 imWielkich Odkrywców w Warszawie (Warszawa)
97. Martyna Browarczyk, Sandra Kwidzińska, Monika Eikmann - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Stutthofu w Rozłazinie (Łęczyce)
98. Joanna Zieńko,, Wiktoria Kowalska,, Tomasz Brzóska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi (Purda)
99. Julia Krajewska, Patrycja Szczubełek, Patryk Laska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Blochach (Długosiodło)
100. Adrian Musiał, Paweł Jaros, Michał Gonera - Zespół Szkół w Zawadzie (Zawada)
101. Piotr Matyja, Mateusz Augustak, Karol Gocyła - Zespół Szkół w Siewierzu (Siewierz)
102. Wiktoria Krysińska, Weronika Jaworska, Wiktoria Więzowska - Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego (Wilczyn)
103. Anna Krupa, Jakub Trzaska, Karolina Chudio - Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim (Nebrowo Wielkie)
104. Maja Duda, Emilia Nosek, Dominika Sawicka - Szkoła Podstawowa w Hejdyku (Ruciane-Nida)
105. Dominik Wronek, Dawid Rychlik, Bartosz Kowalczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Ogrodnikach (Ostrówek)
106. Julia Świderska, Julia Jurkiewicz, Kacper Świderska - Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w Płonnem (Radomin)
107. Karolina Janik, Sandra Talaga, Agata Wójcik - Szkoła Podstawowa nr 10 (Głogów)
108. Kacper Zając, Tomasz Nowak, Maksym Knura - Szkoła Podstawowa w Strzeleczkach (Strzeleczki)
109. KLAUDIA WOŁOSZ, KAROLINA OLESZCZAK, KAROLINA MROCZKOWSKA - Szkoła Podstawowa w Przystani (Olszewo-Borki)
110. Jakub Dubiel, Adrian Mysiura, Maksymilian Sroślak - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie (Chrzanów)
111. Bartosz Pawenda, Konrad Mądrzak, Dominika Bujak - Szkoła Podstawowa w Kołodziejewie (Janikowo)
112. Weronika Kowalska, Małgorzata Pytyś, Amelia Krupa - Szkoła Podstawowa Nr 4 Im. Jana Pawła Ii W Lubartowie (Lubartów)
113. Maciej Fiutka, Bartosz Bystrzycki, Paweł Warchuliński - Szkoła Podstawowa Nr 4 Im. Jana Pawła Ii W Lubartowie (Lubartów)
114. Julia Wach, Oliwia Wyglądacz, Wiktoria Woźniak - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II (Twardogóra)
115. Hubert Genderka, Piotr Głaz, Tomasz Wojciechowski - Zespół Szkół im. Ks. Abp. A. Baraniaka w Mchach (Mchy)
116. Karolina Filipek, Kornelia Pawlak , Martyna Piszcz - Zespół Placówek Oświatowych w Moszczance (Ryki)
117. Wiktoria Lisowska, Kinga Prokopiuk, Karolina Karpowicz - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Orła Białego w Świdwinie (Świdwin)
118. Maja Kołakowska, Paulina Pawlicka, Julia Sługocka - Szkoła Podstawowa im. Mieszka I (Mieszkowice)
119. Natalia Magiera, Jakub Detrich, Oliwia Wrzeszczyńska - Zespół Szkół im Zjednoczonej Europy w Zagórzycy
120. SONIA BAŚCIK, KAROLINA LASZCZAK, NIKOLA NOSAL - Szkoła Podstawowa Nr 2 (Kozy)
121. Wiktoria Gregorczyk, Weronika Zakonek, Julia Urbańczyk - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Połoskach (Połoski)
122. Izabela Jargiło, Natalia Abram, Aleksandra Mróz - Zespół Szkół W Krzemieniu (Dzwola)
123. Filip Przybyszewski, Tomasz Chudziński, Mateusz Górczyński - Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami integracyjnymi (Nysa)
124. Dominik Frychel, Wiktoria Wilczek, Hanna Fura - Szkoła Podstawowa w Rudzińcu (Rudziniec)
125. Martyna Chrobak, Patrycja Szal, Szymon Hejnosz - Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Siedleczce (Siedleczka)
126. Wiktoria Banaś, Arkadiusz Pawlik, Norbert Dudek - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu (Zakliczyn)
127. Zofia Dwornik, Anastazja Płuska, Oliwia Macherzyńska - Szkoła Postawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie (Opatów)
128. , , - Zespół Szkolno-Przedszkony, Szkoła Podstawowa w Janowie (Janów)
129. Alan Berliński, Maciej Mroczkowski, Jakub Gołębiowski - Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej (Sieradz)
130. Martyna Roman, Oliwia Nowacka, Gabriela Grabas - Szkoła Podstawowa Nr 10 (Jelenia Góra)
131. Julia Bańka , , - Szkoła Podstawowa w Kopyłowie (Horodło)
132. Anna Gutowska, Paulina Siwek, Martyna Wilczewska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Syberyjskich w Kalinowie (Kalinowo)
133. Wiktoria Zaleska, Katarzyna Rakowska, Oliwia Cicha - Szkoła Podstawowa nr 2 w Piszu (Pisz)
134. Karolina Szmytke, Daria Janus, Klara Koroblewska - Szkoła Podstawowa Nr 65 im. Władysława Orkana w Warszawie (Warszawa)
135. Klaudia Słowik, , - Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym w Żelazówce (Dąbrowa Tarnowska)
136. Martyna Kamińska, Angelika Mania, Dominika Plaminiak - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lipiu (Lipie)
137. Filip Langiewicz , Joanna Fedorowicz , Mateusz Kasperski - Chełmskie Towarzystwo Edukacyjne-Stowarzyszenie w Chełmie (Chełm)
138. Natalia Maj, , Emilia Kruszec, Martyna Słaboń - Szkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika w Swojczanach (Charsznica)
139. Julia Korchut, Oliwia Korchut, - Zespół Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (Siennica Nadolna)
140. Amelia Niewińska, Piotr Damratowski, Maciej Szar - Zespół Szkół nr 3 (Elbląg)
141. Maria Łopatka, Hanna Łopatka, Joanna Turek - Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej (Tarnogród)
142. Damian Szczap, Jacek Tyl, Robert Wysocki - Szkoła Podstawowa w Kwileniu (Chocz)
143. Igor Kotlarz, Mikołaj Stencel, - Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji edukacji Narodowej (Katowice)
144. Ulla Ledwoch, Maja Kurpanik, Emilia Gumulak - Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji edukacji Narodowej (Katowice)
145. Krzysztof Furtak, Maciej Jamrozy, Filip Mitoraj - Zespół Szkół Publicznych im. Św. Jana Kantego w Zborowicach/ NP. gimnazjum w Pławnej (Zborowice)
146. Patryk Schabowski, Kinga Włudyka, Beata Zając - Zespół Szkół Publicznych im. Św. Jana Kantego w Zborowicach/ NP. gimnazjum w Pławnej (Zborowice)
147. Natalia Brózda, Karolina Kęs, Michał Szczyrbak - Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie (Wielkie Drogi)
148. Jakub Taranowicz, Bartosz Rzyski, Konrad żukowski - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Lasocicach (Lasocice)
149. Oliwia Kenig, Natalia Semenowicz, Monika Złocińska - Szkoła Podstawowa Im. Przyjaciół Lasu w Rychliku (Rychlik)
150. Zofia Klimaszewska, Gabriela Kocięda, Gabriela Wasilewska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Węgorzewie (Węgorzewo)
151. Wiktoria Gwiżdż, Julia Majdosz, Patrycja Farbaniec - ZSP Jasliska (Jaśliska)
152. Jagoda Kmita, Maja Konewka, Antoni Jędrasik - Szkoła Podstawowa Im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej "Doliniacy" w Libiszowie (Opoczno)
153. Maria Maszkowska, Zuzanna Piątek, Kacper Kociszewski - Szkoła Podstawowa w Korytowie A (Korytów A)
154. Oliwia Gabor, Oliwia Hajduk, Jakub Gabor - Szkoła Podstawowa w Smolnej (Oleśnica)
155. NATALIA CHOSZCZYK, KAROLINA CZYŻ, AGNIESZKA MAJCHER - Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie (Zaborów)
156. Bartosz Koryciński, , - Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstantynowie Łódzkim im. Bolesława Ścibiorka (Konstantynów Łodzki)
157. Bartłomiej Kiecana, Jakub Strumidło, Krystian Pilipiec - Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK w Łosińcu (Łosiniec)
158. Maksymilian Pawelczyk, Martyna Kozicka, Oliwia Jankowska - ZS Szkoła Podstawowa im. Królowej jadwigi w Wielbarku (Wielbark)
159. Aleksander Karpiński, Tomasz Cupa, Rafał Majkowski - Zespół Szkół w Nowej Cerkwi (Chojnice)
160. Marianna Kleczewska, Olga Grabowska, Gracjana Jankowska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza (Puszczykowo)
161. Patrycja Guzenda, Paulina Korczyńska, Karolina Paciej - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki (Dąbie)
162. ADA KŁOS, LENA BACZYŃSKA, HANNA RYBKA - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. L. Kruczkowskiego w Choszcznie (Choszczno)
163. Mikołaj Rutkowski, Bartłomiej Gołębiowski, Kacper Chyła - Szkoła Podstawowa w Michałowie (Puszcza Mariańska)
164. , , - Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum Im. Jana Pawła II w Dąbrowie (Dąbrowa)
165. Amelia Jaruga, Magdalena Janiszewska, Aleksandra Przyrowska - Zespół Szkół Publicznych w Rossoszycy (Rossoszyca)
166. Karina Chlebek, Iwona Szpak, - Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu (Podsarnie)
167. Józef Domżał, Szymon Bogdański, Teofil Łoś-Leźnicki - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie (Warszawa)
168. Urszula Niklas, Jagoda Jankowiak, Gabriela Szczechowiak - Zespól Szkól w Grzebienisku (Grzebienisko)
169. Adam Niewczas, Filip Mrówczyński, Bartosz Majkrzak - Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Puszczy Mariańskiej (Puszcza Mariańska)
170. Joanna Chorąża, Michał Stańczak, Nikola Wawrzak - Gminny Zespół Szkół im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielklich (Janowice Wielkie)
171. Julia Borek, Amelia Wielgus, Wiktoria Suchanek - Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży (Stróża)
172. Milena Bialik, Natalia Muczyńska, Wiktoria Kozicka - Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie (Ciechanów)
173. Beata Sarnacka, Daniel Korzyb,, Kacper Kraska - Publiczna Szkoła Podstawowa im.hmppor.AK.,,Zośki"T.Zawadzkiego w Sieczychach (Sieczychy)
174. Natalia Cichowska, Piotr Kwapis, Jakub Sobolewski - publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku (Lubochnia)
175. Aleksandra Kurasińska, , - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Szkoła Podstawowa nr1 im. ks. Stanisława Brzóski w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska)
176. Wiktor Szczepański, Milena Kiraga, Agata Hołdak - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 (Warszawa )
177. Michał Siergiej, , - Szkoła Podstawowa im. prof. W. Szafera (Barwice)
178. Julia Capko, Justyna Krusinowska, Mateusz Szczęsny - Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Głębokiem (Głębokie)
179. Eryk Rudecki, Adam Żubiński, Adrian Gorzelewski - Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie (Mroków)
180. , , - Zespół Szkół im. ks. Prof. Józefa Pastuszki w Rzeczniowie (Rzeczniów)
181. Karolina Stepień, Ewelina Radziwołek, Natalia Dąbrowska - Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 5 (Radomsko)
182. Agata Szubert, , - Szkoła Podstawowa w Bojszowie (Rudno)
183. Julia Pietrzik, Patrycja Latoch, Natalia Latoch - Szkoła Podstawowa w Bojszowie (Rudno)
184. Oliwia Pawletko, , - Szkoła Podstawowa w Bojszowie (Rudno)
185. Bartosz Kuiel, , - Szkoła Podstawowa w Bojszowie (Rudno)
186. Gracjan Bystrowski, Jakub Ciepły, Wiktor Stolarz - Szkoła Podstawowa nr 5 w Mysłowicach (Mysłowice)
187. Katarzyna Gąsiorowska, Maria Dec, Anna Kapuścińska - Szkoła Podstawowa w Dzierzgowie (Dzierzgowo)
188. Miłosz Godlewski, Aleksander Sobczuk, Maksymilian Sobczuk - Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pawła Edmunda Strzelckiego w Warszawie (Warszawa)
189. Jan Ziombski, Zuzanna Kowalska, Jan Ptasiński - Gimnazjum im. Czesława Miłosza (Mierzęcice)
190. Filip Lempart, , - Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Palczy (Palcza)
191. Wiktoria Dąbrowska, , - Szkołą Podstawowa nr 46 w Bytomiu (Bytom)
192. Wiktoria Fraszczak, Adrianna Gołębowska, - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli (Zduńska Wola)
193. Jan Ziombski, Zuzanna Kowalska, Jan Ptasiński - Szkoła Podstawowa nr 5 (Skierniewice)
194. Sandra Szylakowska, Aleksandra Żywica, - Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie im. M. Skłodowskiej – Curie (Szczytno)
195. Ewelina Łuszcz, Arkadiusz Król, - Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi (Bytom)
196. Magdalena Staszel, Rita Tylka, - Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Ciche)
197. Emilia Bochenek, Jennifer Niesłony, Natalia Miler - Publiczna Szkoła Podstawowa (Dylaki)
198. , , - Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej (Andrzejewo)
199. Julia Nagaba, Kamila Skowron, Liwia Steć - Zespół Szkół Publicznych nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (Świnoujście)
200. Aron Krajda, Hubert Szwedt, Michał Kozłowicz - Zespół Szkół Publicznych nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (Świnoujście)
201. Michał Tokarz, Konrad Borek, Robert Belbniak - Szkoła Podstawowa w Łukowem (Tarnawa Dolna)
202. Małgorzata Wideł, Magdalena Folga, Martyna Stolarska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Jawiszowicach (Jawiszowice)
203. Alicja Ryczek, Marzena Wąs, Anna Materlińska - Szkoła Podstawowa im św. Jadwigi Królowej w Klęczanach (Zagórzany)
204. Angelika Ptak, Igor Kołodziejski, - Szkoła Podstawowa nr 152 (Łódź)
205. Klaudia Ogórek, Monika Wrzeszcz, Maja Wojtarek - Zespół Szkół w Ogonowicach (Opoczno)
206. Wiktoria Kordziak, , - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chociszewie. ( Czerwińsk nad Wisłą)
207. Marianna Sidek , Izabela Hanke, - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika (Siemianowice Śląskie)
208. Julia Kuczyńska, Katarzyna Lis, Justyna Kamińska - Publiczne Gimnazjum SIGiE im. Karola Adamieckiego w Warmiaku (Warmiak)
209. Monika Czech, Paulina Kanz, Marta Duda - Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu (Dębie)
210. Oliwia Samorajczyk, Dominik Zieliński, - Publiczna Szkoła Podstawowa w Krysiakach (Myszyniec)
211. Anna Zyśk, Monika Michalak, Laura Więrgolińska - Zespół Szkół w Spychowie Szkoła Podstawowa (Spychowo)
212. Martyna Brzostek, Zuzanna Polak, Oliwia Rybińska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach (Rozogi)
213. Gabriela Pac, Kacper Bladosz, Katarzyna Maciąg - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego (Jeruty)
214. Karol Kasperek, Bartłomiej Kaźmierczak, Aleksandra Rusek - Szkoła Podstawowa nr 7 Ostrów Wlkp (Ostrów Wielkopolski)
215. Natalia Zin, Małgorzata Grajnert, Patryk Gliński - Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Przyjaciół Dzieci w Domaszkowie ()
216. Łukasz Ptaskiewicz, Michał Gburzynski, Kacper Świtalski -  Szkoła Podstawowa w Kraszewie ()

 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.