Get Adobe Flash player
Strona główna

Koła szkolne TPL

Placówki w których są Koła Szkolne TPL:

 

1. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej im. Ziemi Warmińskiej w Bisztynku
email: spbisztynek@wp.pl
Lider Koła: Magdalena Marczak

2. Koło Szkolne TPL przy Gimnazjum Publicznym im. Jana Pawła II w Sobkowie
email: gimsobkow@wp.pl
Lider Koła: Dyr. Stanisław Osowski

3. Koło Szkolne TPL przy Gimnazjum Publicznym im. Św. Anny w Ujeździe
email: pgujazd@onet.eu
Lider Koła: Irena Kosarzycka

4. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół w Resku
email: moresko@op.pl
Lider Koła: Agata Mielniczek

5. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej w Rzekuniu
email: rzekunpodstawowa@oswiata.org.pl
Lider Koła: Ewa Borkowska

6. Koło Szkolne TPL przy Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie
email: ewa.kowalska2@vp.pl
Lider Koła: Ewa Nowak-Kowalska     
 
7. Koło Szkolne TPL w Łobzie
email: karpinskihubert@gmail.com
Lider Koła: Hubert Karpiński
 
8. Koło Szkolne TPL przy Publicznym Gimnazjum w Trzydniku Dużym
email: pgtrzydnik@poczta.onet.pl
Lider Koła: Henryk Flis
 
9. Koło Szkolne TPL przy Publicznej Szkole Podstawowej w Knurowcu
email: spknurowiec@tlen.pl
Lider Koła: Zofia Sarnacka
 
10. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej nr 150 w Warszawie
email: zs46@edu.um.warszawa.pl
Lider Koła: Bernadeta Andrzejewska
 
11. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7, VII Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku
email: sekretariatlo7@zso7gda.pl
Lider Koła: Iwona Koch
 
12. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej w Bukwałdzie
email: spbukwald@interia.pl
Lider Koła: Katarzyna Szkatuła

13. Koło Szkolne  TPL przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku
email: wiosnazima@gmail.com
Lider Koła: Anna Węglarz

14. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej nr 1 w Miechowie
email: jedynkaspm@wp.pl
Lider Koła: Krzysztof Świerczek

15. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół w Gwizdałach
email: szkolagwizdaly@wp.pl
Lider Koła: Mirosława Stępień

16. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół w Margoninie, Szkole Podstawowej im. M. Kopernika
email: spmargonin@poczta.onet.pl
Lider Koła: Renata Szymanowska

17. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół w Płoniawach-Bramurze, Gimnazjum im. Arkadiusza Gołasia
email: gimploniawy@gmail.com
Lider Koła: Alicja Dudek

18. Koło Szkolne TPL przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Rakach
email: psp_raki@wp.pl
Lider Koła: Magdalena Janowska

19. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół w Białej, Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki
email: bszkola@o2.pl
Lider Koła: Jolanta Nieścior

20. Koło Szkolne TPL przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla Chłopców upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim w Bielicach
email: mow.bielice@powiat.mogilno.pl
Lider Koła: Kamila Skowrońska

21. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach
email: sp_bakowice@wodip.opole.pl
Lider Koła: Andrzej Piwowarczyk

22. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej w Chodlu
email: spchodel@poczta.wp.pl
Lider Koła: Teresa Mela

23. Koło Szkolne TPL przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Hucie Dzierążynskiej
e-mail: nsphuta@interia.pl
Lider Koła: Małgorzata Kawka

24. Koło Szkolne TPL przy I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Łańcucie
e-mail: dyrektor@lo-lancut.pl
Lider Koła: Ludmiła Smęt-Dudziak

25. Koło Szkolne TPL przy ZS w Kępicach - Przedszkole Samorzadowe
e-mail: przedszkolekepice@op.pl
Lider Koła: Barbara Ruszkiewicz

26. Koło Szkolne TPL przy ZS w Gozdzie
e-mail: szkolagozd@op.pl
Lider Koła: Wioletta Piecek

27. Koło Szkolne TPL przy Publicznym Gimnazjum w Lasowicach Wielkich
e-mail: zgsp.lasowicewielkie@onet.pl
Lider Koła: Katarzyna Widera - Oboza

28. Koło Szkolne TPL przy ZGSP w Lasowicach Wielkich
e-mail: zgsp.lasowicewielkie@onet.pl
Lider Koła: Krzysztofa Hrywna

29. Koło Szkolne TPL "Leśne Ludki" przy Szkole Podsawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im Artura Oppmana w Warszawie
e-mail: sekret.sp275@gmail.com
Lider Koła: Grażyna Papużyńska

30. Koło Szkolne TPL "Leśne Skrzaty" przy ZS w Pieckach
e-mail: sppiecki@o2.pl
Lider Koła: Elzbieta Łachan - Kotlarek

31. Koło Szkolne TPL przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Wyszkowie
e-mail: osw-wyszkow@wp.pl
Lider Koła: Ewa Runo

32. Koło Szkolne przy Przedszkolu Kubuś w Mętowie
e-mail:
Lider Koła:

33. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej w Stępocicach
e-mail: szkolastepocice@o2.pl
Lider Koła: Agnieszka Kunderak

34. Koło Szkolne TPL przy Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach
e-mail: anka.k4@vp.pl
Lider Koła: Anna Załuska

35. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Piasecznie
e-mail: anna.zakostowicz@op.pl
Lider Koła: Anna Zakostowicz

36. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół w Zagórzycy
e-mail: agnieszka.michalczyk1@op.pl
Lider Koła: Agnieszka Michalczyk

37. Koło Szkolne TPL przy Publicznym Gimnazjum w Łochowie
e-mail: magdapiesio@wp.pl
Lider Koła: Magdalena Piesio

38. Koło Szkolne TPL przy Publicznym Gimnazjum im. Krzysztofa Klenczona w Dźwierzutach
e-mail: arek.stan@wp.pl
Lider Koła: Arkadiusz Stań

39. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół w Bornem Sulinowie
e-mail: izabella_k@wp.pl
Lider Koła: Izabella Kraemer

40. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej w Cześnikach
e-mail: mona_wilk@wp.pl
Lider Koła: Monika Wilk

41. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie
e-mail: ulafil06i@tlen.pl
Lider Koła: Urszula Stodulska

42. Koło Szkolne TPL przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 1 w Suwałkach
e-mail: agnieszka.jutkiewicz@onet.eu
Lider Koła: Agnieszka Jutkiewicz

43. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Biesalu
e-mail: baworowska@onet.pl
Lider Koła: Mirosława Gromacka

44. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkoł Podstawowych w Krasnobrodzie
e-mail: aska13-73@o2.pl
Lider Koła: Joanna Burda

45. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kłódnej
e-mail: pakulao@wp.pl
Lider Koła: Aleksandra Kuczmańska

46. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej w Dębiu
e-mail: ania_woszek@op.pl
Lider Koła: Anna Woszek 


47. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej nr 8 im. S. Staszica w Elblągu
e-mail: jola_nta@wp.pl
Lider Koła: Joanna Gołębiowska 

 

48. Koło Szkolne TPL przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 2 w Elblągu
e-mail: marzenamisiu@o2.pl
Lider Koła: Marzena Żachowska

49. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Łakiejmach
e-mail:katarzynamielniczuk26@wp.pl;
Lider Koła: Katarzyna Mielniczuk

50. Koło Szkolne TPL przy Szkole Podstawowej w Lutowiskach 
e-mail:  marpol321@wp.pl
Lider Koła: Marta Polechońska
Koordynator TPL : Marta Ziemniewiczmarta.ziemniewicz@krosno.lasy.gov.pl

51. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zielonkach
e-mail:olanecka2@interia.pl
Lider Koła: Aleksandra Necka

52. Koło Szkolne TPL przy  Szkole Podstawowej Nr 1 im. prof. Kazimierza Sosnowskiego w Obidzy
e-mail:amaj131@interia.pl
Lider Koła: Anna Majerska

53. Koło Szkolne TPL przy Zespole Szkół w Lubięcinie
e-mail: alinadzugala@poczta.onet.pl
Lider Koła: Alina Dzugała


 

 

 


 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.