Get Adobe Flash player

Nasi partnerzy:

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

Galeria konkursu rysunkowego Nasze Nadleśnictwo w kategorii Gimnazja

1. Wiktoria Mierzwa, Łukasz Łaba, Weronika Mierzwa - Zespół Szkół Publicznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Tomaszów Lubelski)
2. Hanna Szewczyk, Justyna Krzysztoń, Natalia Senator - Zespół Szkół im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie (Tuczno)
3. Olga Chabrowska, Olga Izdebska, Mateusz Zwierz - Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie (Siennica)
4. Magdalena Czul, Magdalena Fojtuch, Patrycja Malec - Gimnazjum nr 1 (Jeleśnia)
5. Julia Wolnik, Sylwia Jasińska, - Gimnazjum w Liczu (Licze)
6. Wiktoria Salamon, , - Zespół Szkoł w Trzebielu (Trzebiel)
7. Grzegorz Pasikowski, Rafał Kozieja, Maciej Leniart - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Podzamcze)
8. Patrycja Jedlak, , - Gimnazjum w Starych Kobiałkach (Stoczek Łukowski)
9. Wiktoria Nogły, Aleksandra Bisgwa, - Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego (Rybnik)
10. Ewelina Sopala, Daria Konieczny, Mateusz Niemiec - Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II (Rybnik)
11. Marta Barczak, Jacek Kowalski, Michał Zjawiony - Gimnazjum nr 12 im. Jana Matejki w Częstochowie (Częstochowa)
12. Wiktor Kragiel, Paweł Bieńkowski, Angelika Mazanek - Zespół Szkół w Łankiejmach (Korsze)
13. Ewelia Kwiatkowska, Weronika Podgórska, Justyna Wysocka - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka (Smólnik)
14. Michał Mela, Natalia Dudziak, Jakub Wędzikowski - Szkoła Podstawowa w Chodlu (Chodel)
15. Alicja Król, Dominika Mielnik, Rafał Szerszenowicz - Zespół Szkół (Gromadka)
16. Klaudia Kuczynska, Patrycja Dołęga, Karolina Michalska - Gimnazjum nr 3 w Policach (Police)
17. Gabriela Mokrzycka, Gabriela Raczkiewicz, Łukasz Baj - Zespół Szkół Publicznych im. Zołnierzy Września 1939 r. w Majdanie Górnym (Majdan Górny)
18. Ola Kasałka, Nicola Przybył, Julia Kryjom - Gimnazjum im. Armii Krajowej w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie (Pogrzybów)
19. Remigiusz Sikora, Agata Górska, Paweł Kukliński - Zespół Szkół w Lubni (Lubnia)
20. Mateusz Nadrowski, Mariusz Struś, Jakub Poliński - Publiczne gimnazjum im. gen. Edwarda Żółtowskiego w Mochowie (Mochowo)
21. Karolina Latoch, Wiktoria Roicka, Klaudia Warężak - Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir (Bolesławiec)
22. Ewa Bielak, Marinjela Dimitrowa, Justyna Łojewska - Zespół Szkół Gimnazjum im. A Gołasia w Płoniawach-Bramurze (Płoniawy- Bramura)
23. Apolonia Benicka, Karolina Łubian, Damian Zawadka - Zesół Szkół w Michałowce- Publiczne Gimnazjum (Garwolin)
24. Małgorzata Kurach, Klaudia Gałązka, Monika Krzyśpiak - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej (Wola Rębkowska)
25. Tomasz Kotliński, Anna Radka, Nadia Caban - Gimnazjum im. Orła Białego w Ustroniu Morskim (Ustronie Morskie)
26. Agnieszka Wyszatkiewicz, Klaudia Filip, Kinga Przybylska - Zespół Szkół - GdD (Kamienna Góra)
27. Krystian Dworczak, Michał Banach, Kacper Mielczarek - Gimnazjum w Kościelnej Wsi (Kościelna Wieś)
28. Julia Czarniak, Adrianna Urbańska, Zosia Kurkiewicz - Gimnazjum nr 3 im. Polskoch Noblistów (Włocławek)
29. Aleksandra Drews, Ariana Nowicka, Krystian Mikucki - Gimnazjum nr 3 im.Jana Pawła II w Wołominie (Wołomin)
30. Kinga Ratajszczak, Filip Gawron, Patryk Walkowiak - Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich (Pecna)
31. Olga Ciesielska, Daria Litwin, Wiktoria Kweiser - Gminny Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Ozimku (Ozimek)
32. Kamila Michalczyk, Angelika Sykoś, Magdalena Janik - Zespół Gimnazjalno - Szkolny w Zębowicach (Zębowice)
33. Kamila Adamowicz, Grzegorz Uchman, Sebastian Wajda - Zespół Szkół Publicznych w Łaszczówce (Tomaszów Lubelski)
34. Olga Sobolewska, Paweł Gadomski, Marcin Rykowski - Zespół Szkół w Nowej Krępie Publiczne Gimnazjum w Nowej Krepie (Przasnysz)
35. Dominika Augustynowicz, Malwina Dobrzańska, Weronika Luhm - Zespół Szkół w Damnicy Gimnzjum nr1 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Damnicy (Damnica)
36. Julia Mularczyk, Kacper Zieliński, Julia Szac - Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie (Gostynin)
37. Mateusz Tomaszewski, Krystian Bednarski, Jakub Połeć - Szkoła Podstawowa nr 4 (Gryfice)
38. Łukasz Gil, Bartosz Brodzik, Jakub Męcik - Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. R. Schumana w Myszkowie (Myszków)
39. Natalia Ziołkowska, Michalina Cherkowska, Klaudia Gałędek - Gimnazjum im. Przyjaciół Ziemi (Marzęcice)
40. Weronika Krajewska, Rafał Pijanowski, Grzegorz Machula - Gimnazjum im. Żołnierza polskiego w Durągu (Szyldak)
41. Kaja Willich, Angelika Łysiuk, Adrianna Zwierz - Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Orła Białego (Słupsk)
42. Weronika Gliniak, Izabela Jednacz, Mariola Kruk - Publiczne Gimnazjum w Lipinach Dolnych (Lipiny Dolne)
43. KRZYSZTOF TOMCZAK, MICHAŁ WIELGUS, SEBASTIAN PIÓRKOWSKI - Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla Chłopców (Strzelno)
44. Adam Papis , Cezary Osiadacz , Paweł Mućko - Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki )
45. Dominika Danielska, Małgorzata Owczarzak, Gabriela Stachowiak - Zepół Puiblicznych Szkół (Gościeszyn)
46. Marzena Szumilak, Daria Hypiak, Katarzyna Maciejko - Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie (Lubaczów)
47. Wiktoria Dzikowska, Patrycja Kołoszyc, Julia Strugała - Zespół Szkół Gimnazjum im. Lotników Polskich w Mirosławcu (Mirosławiec)
48. Barbara Jabłonka, Marianna Janikowska, Daniel Mickiewicz - Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika (Lubań)
49. Klaudia Tobiasz, Weronika Jasianek, Marcelina Nowak - Gimnazjum Publiczne im.KEN w Lututowie (Lututów)
50. Izabela Pachlińska, Wiktoria Pyrzyńska, Julia Wojciechowska - Zespół Szkół w Dębach Szlacheckich (Osiek Mały)
51. Dominik Leszczawski, Radosław Soliwoda, Eliza Zych - Gimnazjum Publiczne im.Jana Pawła II, Dobre Miasto (Dobre Miasto)
52. Magdalena Brózda,, Kacper Furmański, Daniel Sobczyk - Zespół Szkół nr 1 w Kolbuszowej (Kolbuszowa)
53. Martyna Ragan, Olga Róg, - Zespół Szkół nr 1 w Kolbuszowej (Kolbuszowa)
54. Laura Puchała, Natalia Błoch, Nikola Wierzchucka - Zespół Szkół w Wierzchucinie Królewskim (Wierzchucin Królewski )
55. Jan Krysiak, Wojciech Kaszubowski, - Publiczne Gimnazjum im. Ks. kard. St. Wyszyńskiego (Lubichowo)
56. Maciej Musiał, Bartosz Musiał, Gracjan Kowalczyk - Zespół Szkół w Zawadzie (Zawada)
57. Weronika Machura, Katarzyna Mostowska, Dominika Woźniak - Zespół Szkół w Siewierzu (Siewierz)
58. Magdalena Januszewska, Małgorzata Krzyżek, Ilona Śnieda - Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim (Nebrowo Wielkie)
59. Alicja Obirek, Sylwia Portka , Eliza Szwed - Gimnazjum Publiczne im. J. Pawła II w Suścu (Susiec)
60. Wiktoria Abramczyk, Natalia Kobus, Konrad Jarząbek - ZS Gimnazjum w Wielbarku (Wielbark)
61. Weronika Skrobiszewska, Marta Kajkowska, Weronika Gapińska - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie (Gozdowo)
62. Hanna Wierus, Natalia Wierus, kacper Wierus - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kłobucku (Kłobuck)
63. Katarzyna Kępa, Mikołaj Kołodziński, Wojciech Pawłowski - Gimnazjum nr 1 i. Polskich Noblistów (Rawa Mazowiecka)
64. Julia Kraszewska, Igor Kraszewski, Maciej Poliński - Zespół Szkół Gminnych nr2 w Małkini Górnej (Małkinia Górna)
65. Róża Sowa, Natalia Woźnica, Krystian Dycha - Zespół Szkół W Krzemieniu (Dzwola)
66. Natalia Celińska, Laura Kasak, Natalia Ostapiuk - Gimnazjum im. C. Norwida (Konstantynów)
67. Anna Borucka, Milena Ćwiklińska, Julia Flejszman - Gimnazjum im.Jana Pawła II (Wilczyn)
68. Hanna Górska, Zuzanna Kozak, Natalia Urbańska - gimnazjum nr 1 w Szczytnie (Szczytno)
69. Renata Kotyniewicz, Natalia Łosak, Wiktor Zwierzyński - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach (Daleszyce)
70. Marta Malitowska, Karolina Ledwoń, Magdalena Balwierz - Gimnazjum nr 1 w Lublincu (Lubliniec)
71. Karolina Jarecka, Julia Soszyńska, Julia Musidlak - Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie (Witkowo)
72. Jakub Adamczyk, Mateusz Drab, Michał Podgórski - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lipiu (Lipie)
73. Anna Urbańska, Aneta Suligowska, Paulina Podkowa - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Natolinie (Natolin)
74. Julia Grill, Natalia Musioł, Michalina Warecka - Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polskich (Pyskowice)
75. Adam Podgórny, Kamil Majewski, Daniel Boguradzki - Zespol Szkół Specjalnych - Szkoła Podstawowa w Brańszczyku (Brańszczyk)
76. Paulina Bortacka, Agnieszka Górna, Aleksandra Liśkiewicz - Zespół Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (Siennica Nadolna)
77. Natalia Izbicka, Wiktoria Rybak, Wiktoria Stranczik - Zespół Gimnazjalno - Szkolny W Ujeździe (Ujazd)
78. Daria Kęcka, Magdalena Żebrowska, Kamila Dzik - Gimnazjum Publiczne Im. Armii Krajowej W Długosiodle (Długosiodło)
79. Kacper Jaśkiewicz, Jakub Padoł, Dawid Dziodzio - Zespół Szkół Publicznych im. Św. Jana Kantego w Zborowicach/ NP. gimnazjum w Pławnej (Zborowice)
80. Klaudia Pankanin, Julia Cieślik, Emilia Pielichowska - Gimnazjum Publiczne Nr 1 im. Jana Kochanowskiego (Złotów)
81. Julia Krzywicka, Weronika Kozłowska, Aurelia Mikuś - Zespół Szkół nr 1 im. Romualda Traugutta w Bartoszycach (Bartoszyca)
82. Izabela Purłan, Emilia Potrzuska, Aleksandra Sadkowska - Zespół Szkół nr 1 im. Romualda Traugutta w Bartoszycach (Bartoszyca)
83. Jarosław Rokita, Grzegorz Marczak, Rafał Golański - ZSP Jasliska (Jaśliska)
84. DOMINIKA KOWALSKA, PAWEŁ PULCZYN, JAKUB PENDOWSKI - Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie (Zaborów)
85. Katarzyna Kiedrowicz, Magda Reszka, Lauren Szmaglińska - Zespół Szkół w Nowej Cerkwi (Chojnice)
86. Martyna Puchała, , - Gimnazjum Opatów (Opatów)
87. Szymon Więcek, Robert Kret, Mateusz Słupik - Gimnazjum nr 2 im. S. Ligonia w Orzeszu - Zawadzie (Orzesze)
88. Paula Kaczmarczyk, Julia Waszkiewicz, Julia Karpińska - Gimnazjum im. Książąt Świdnickich w Witoszowie Dolnym (Świdnica)
89. Agnieszka Natalia Warda, Oliwia Wieczorek , Paulina Wieczorek - Publiczne Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Stromcu (Stromiec)
90. KAROLINA ŁAPIŃSKA, KASIA KULWICKA, MACIEK CZERKLAŃSKI - Niepubliczne Gimnazjum (Łapy)
91. Julia Cigler, Maksymilian Szczechowiak, x x - Zespól Szkól w Grzebienisku (Grzebienisko)
92. Izabella Samek, Marta Widz, Marlena Kaczmarska - Publiczne Gimnazjum w Inowłodzu (Inowłódz)
93. Dawid Sprysak, Hubert Igras, Jakub Tryka - Zespół Szkół w Hucie Krzeszowskiej (Huta Krzeszowska)
94. Katarzyna Kosińska, Aleksandra Płatkowska, Paulina Rożko - Gminny Zespół Szkół im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielklich (Janowice Wielkie)
95. Julia Rombel, Klaudia Kwiecińska, Mateusz Mordal - Gimnazjum im. Leszka Czarnego w Lutomiersku (Lutomiersk)
96. , , - Publiczne Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków (Kazimierz Biskupi)
97. Julia Bednarz, Julia Grzegorzek, Beata Mateja - Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Ciścu (Węgierska Górka)
98. Aleksandra Powchowicz, Amadeusz Szuba, Dawid Urbaniak - Zespół Edukacyjny w Gaworzycach Gimnazjum Publiczne (Gaworzyce)
99. Beata Bocheńska, Angelika Kowalska, Krzysztof jJaśkiewicz - Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie (Wyrzysk)
100. Wojciech Sledź, Mateusz Gawiński, Mateusz Pawłowski - Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie (Krasnystaw)
101. Agnieszka Dudka, Paulina Słomka, Kamil Olender - Zespół Oświatowy w Szyszkach (Szyszki)
102. Julia Dziak, Patrycja Rosa , Kacper Radomski - Zespół Oświatowy w Szyszkach (Szyszki)
103. , , - Zespół Szkół im. ks. Prof. Józefa Pastuszki w Rzeczniowie (Rzeczniów)
104. Lidia Ciach, Martyna Dudek, Adam Dobrowolski - Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 5 (Radomsko)
105. Zuzanna Nowak , Olga Maksimiuk, Aleksandra Ciępińska - Gimnazjum Nr 1 im Jana PawłaII (Giżycko)
106. Natalia Przytarska, Natalia Groszek, Natalia Kobrzyńska - Gimnazjum (Trąbki Wielkie)
107. Bartosz Miaskowski, , - Zespół Szkół w Serbach (Głogów)
108. Maria Łopatka, Hanna Łopatka, Joanna Turek - Zespół Szkół w Kurowicach, Gimnazjum w Kurowicach im. św. Jadwigi Królowej Polski (Brójce)
109. Martyna Rudzka, Nicole Sander, Damian Rogowski - Gimnazjum w Brynku (Tworóg)
110. Karolina Orłowska, Agata Krupińska, - Gimnazjum im. Czesława Miłosza (Mierzęcice)
111. Marta Baryń, Patrycja Kubasik, Wiktoria Ziaja - Zespół Szkół nr 2 w Niegowonicach (Niegowonice)
112. Jakub Nowak, , - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Budszowie (Budzów)
113. Filip Koprek, Mateusz Koźlik, Cezary Romańczuk - Gimnazjum (Kolonowskie)
114. Tatiana Harasym, Aleksandra Szwarczewska, Marta Szymczak - ZS 46 (Warszawa)
115. Hubert Chaszczewski, Julia Pazdan, Jakub Weran - Gimnazjum Jasień (Jasień)
116. Wiktoria Banaś, Emilia Szczurek, Alicja Kmin - Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie (Ciche)
117. Małgorzata Bąk, , - Zespół Szkół w Głogowie Młp. (Głogów Młp.)
118. Julia Kierner, Natalia Grabowicz, Katarzyna Małecka - Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcacych im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 2 (Skierniewice)
119. Anna Mesjasz, Kinga Sikorska, Agata Kapuscińska - Gimnazjum nr 3 w Częstochowie (Częstochowa)
120. Dagmara Szczepaniak, Anna Tokarczyk, Monika Jama - Publiczne Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy (Szczawnica)
121. Karolina Kozłowska, Urszula Pisowłocka, Justyna Świderek - Publiczne Gimnazjum SIGiE im. Karola Adamieckiego w Warmiaku (Warmiak)
122. Joanna Bednarczyk, Julian Jakub Drężek, Wiktor Drężek - Publiczne Gimnazjum w Wykrocie (Myszyniec)
123. Szymon Rusiecki, Kamil Krzeszewski, Maciej Szwajkowski - Gimnazjum nr 3 im. Józefa Piłsudskiego (Tomaszów Mazowiecki)
124. Natalia Piórkowska, Gabriela Pieńkosz, Dawid Łachacz - Zespół Szkół w Jedwabne (Jedwabno)
125. Magdalena Kozubska, Marta Pietrasz, Zuzanna Kornas - Publiczne Dwujęzyczne Gimnazjum w Solarni (Solarnia)
126. Jessica Klencz, Dawid Bimer , Marcel Mraz - Publiczne Gimnazjum im Johannesa Nuciusa w Jemielnicy (Jemielnica)
127. Kacper Kulesza, Maja Magdaleńska, Hubert Jędrzejczyk - Zespół Szkół w Spychowie Gimnazjum (Spychowo)
128. Zuzanna Pobłocka, Magda Torhan, Dominika Lisowska - Gimnazjum Niepubliczne NASZA JEDYNKA (Dobre Miasto)
Bartek Kuziel, Paweł Szubert, Łukasz Muskala - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rudzińcu (Rudziniec)

 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.