Get Adobe Flash player

Nasi partnerzy:

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

Galeria konkursu rysunkowego Nasze Nadleśnictwo w kategorii Szkoly ponadgimnazjalne

1. Grzegorz Boroń, Konrad Ciurkiewicz, Mirosław Potoczny - Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie (Dynów)
2. Kamila Biela , Kinga Pachoń, Aleksandra Malec - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnnosci im. Tytusa Chałubińskiego/ TECHNIKUM (Myślenice)
3. Adrianna Matoga, Julia Górka, Zuzanna Karpuć - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnnosci im. Tytusa Chałubińskiego/ TECHNIKUM (Myślenice)
4. Damian Wroński, Kamil Puchala, Dominik Wróblewski - Zespół Szkół Ogólnokształcacych i zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim (Gryfów Śląski)
"5. Aleksander Mazur, Dariusz Kowal, Piotr Zagórski - Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy (Świdnica)"
6. Hanna Marek, Dorota Mazur, Aleksandra Szponar - ZSP NR 2 w Oławie (Oława)
7. Natalia Komornicka, Joanna Pajor, - Liceum Ogólnokształcące Nr I (Wrocław)
8. Agnieszka Paulina Pieronkiewicz, Angelika Knutel, Natalia Grzegorzewska - Zespół Szkół Technicznych i Handlowych (Bielsko Biała)
9. Agnieszka Paulina Pieronkiewicz, Angelika Knutel, Natalia Grzegorzewska - Zespół Szkół Technicznych i Handlowych (Bielsko Biała)
10. Agnieszka Żabińska, Małgorzata Leśniak, Kamil Nycz - Zespół Szkół Technicznych i Handlowych (Bielsko Biała)
11. Hubet Jachimski, Barbara Kamińska, Karolina Warsewicz - I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Olecku (Olecko)
12. Szymon Rosa, Kamil Sławkowski, Domink Wąs - IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu (Olkusz)
13. Adrian Floriańczyk, Kacper Jakubiak, Paweł Kurowski - Zespół Szkół Zawodowych Nr. 2 im Powstańców Warszawy (Mińsk Mazowiecki)
14. Sandra Palar, Natalia Maziarz, Monika Liszka - Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kołaczycach (Kołaczyce)
15. Monika Stawarz, Anna Stec, Diana Surdek - Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kołaczycach (Kołaczyce)
16. Joanna Choroszczak, Dominika Lasota, - ZSZ PBO Sp.zoo (Zielona Góra)
17. Kacper Zamorski, Tomasz Myćka, _ _ - Liceum Ogólnokształcące im. A.Mickiewicza (Strzyżów)
18. Sabina Woźny, Agnieszka Pluta, Nicola Drong - Zespół Szkół Licealno - Technicznych im. gen. Józefa Bema w Kluczborku (Kluczbork)
19. Natalia Zaczkiewicz, Nikolina Mizielińska, Wiktoria Talaga - Zespół Szkół nr 2 im. Noblistów polskich (Choszczno)
20. Natalia Zaczkiewicz, Nikolina Mizielińska, Wiktoria Talaga - Zespół Szkół nr 2 im. Noblistów polskich (Choszczno)
21. Justyna Jusiak, Paulina Halik, Eliza Klimacka - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie (Gniezno)
22. Klaudia Pęcikiewicz, Mateusz Zając, Anna Wojciechowska - Liceum Ogólnokształcace im Marii Skłodowskiej-Curie (Bogatynia)
23. Paulina Rogalla, Natalia Łyczywek, Patrk Hamerski - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brusach (Brusy)
24. Kinga, Mirowska, , Magdalena, Mateusiak, , Grzegorz Sobiech - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Szczerców)
25. Maria Maria , Aleksander Aleksander , Aleksander Włoszczyński - Zespół Szkół w Tułowicach (Tułowice)
26. Joanna Kołodziejska, Sara Jakubowksa, Damian Krywuć - Zespół Szkól Informatycznych Liceum Policyjne (Słupsk)
27. Katarzyna Kurpińska, , - Liceum Społeczne im Polskich Noblistów (Kwidzyn)
28. Maria Konieczna, Wiktor Musiołowski, Marcel Konieczny - Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wiellkopolskiej (Środa Wielkopolska)
29. Marta Stankiewicz, Patryk Łukasiak, Kamil Karwowski - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu (Sierpc)
30. Jakub Korus, Arkadiusz Nowicki, Ewelina Zasada - Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych. (Radomsko)
31. Dominika Ziętara, Klaudia Bralewska, Paulina Mikulec - Szkoła Podstawowa w Rudzińcu (Rudziniec)
32. Jakub Józefczyk, Krystian Wróblewski, Maciej Czarnowski - Zespół Szkół Ponadgimnazjal - nych nr 5 w Krośnie (Krosno)
33. Mikołaj Komorowski, Jakub Bugajski, Adam Szymański - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Osadników Wiojskowych w Mieszkowicach (Mieszkowice)
34. Klaudia Hulecka, Wiktoria Gołębiewska, Dominik Strzelbicki - Zespół szkół Technicznych (Słupsk)
35. Katarzyna Krenz, Karolina Skrzypek, Natalia Żak - Zespół Szkół Rolniczych im. gen. Józefa Wybickiego w Grabonogu (Piaski)
36. Aleksandra Ptasznik , Beniamin Mędela , Anna Wróbel - Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu (Oświęcim)
37. Bartłomiej Nowak, Michał Fiedorowicz, Patryk Sakowicz - Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach (Bartoszyce)
38. Nikola Jonik, Alicja Różańska, Aleksandra Kluziak - II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki (Siemianowice Śląskie)
"39. Inga Podstawka, Klaudia Matejczuk, Bartosz Stański - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Kazimierza Wielkiego (Siedlce)"
40. Marcelina Jędrzejczyk, Agnieszka Furtacz, Weronika Gosz - Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Siewierzu (Siewierz)
41. Joanna Karbowska, Wojciech Lemańczyk, Magda Sudoł - Technikum Leśne w Tucholi (Tuchola)
42. Oliwia Dzięcielewska, Damian Manikowski, Jakub Maziarka - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego w Bydgoszczy (Bydgoszcz)
43. NATALIA FRUTCZAK, MARTA GŁOGOWSKA, KINGA WIŚNIEWSKA - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Drawsko Pomorskie)
44. Asia Maziarz, Aneta Wyrwich, Piotrek Dobrowolski - ZSP w Zawadzkiem (Zawadzkie)
45. Dawid Siepak, , - Zespoł Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka)
46. Michał Mirocha, Daniel Radwan, Szymon Zeman - Zespoł Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka)
47. Kinga Pręgota, Jakub Mikołajczyk, Adrian Musielak - Zespoł Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka)
48. Renata Zuchara, Dawid Woźny, Szymon Łagowski - Zespoł Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka)
49. Konrad Sobek, Szymon Dzienisz, - - - Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących (Swarożyn)
50. Łucja Gronowska, Patrycja Pieńkos, Alicja Anuszkiewicz - Zespół Szkół w Rozogach (Rozogi)
51. , , - ()
52. Piotr Bicz, Joanna Brzostek, Karol Sapiecha - Zespół Szkół Nr1 im. Rtm. W. Pileckiego (Ostrów Mazowiecka)

 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.