Nasi partnerzy:

Image

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

Świątecznie na spotkaniu w Kole TPL"Las Kudypski"

12/12/2016

Kolejne comiesięczne spotkanie w Kole TPL "Las Kudypski"wypadło w świąteczne Mikołajki.Uczestników spotkania odwiedził osobiście Święty Mikołaj w asyście Anielicy i Diablicy.

Przyniósł wszystkim symboliczne prezenty z tym jednak ze członkowie Zarządu Koła i zaproszeni na spotkanie goście przed otrzymaniem prezentów musieli zdać egzamin z wiedzy o lesie i przyrodzie.Jednak szczególnym prezentem przekazanym przez św. Mikołaja   który sprawił uczestnikom wiele radości  była prelekcja wygłoszona i uzupełniona slajdami przez zaproszonego gościa, Profesora Czesława Hołdyńskiego który to podzielił się wrażeniami z pobytu w Parkach Narodowych i Rezerwatach Południowej Afryki,Namibii i Botswany.

Witold Szumarski

 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.