Nasi partnerzy:

Image

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

O Planie na las na spotkaniu Przyjaciół Lasu

09/02/2017

Członkinie i członkowie Koła TPL " Las Kudypski" spotkali się z współautorem scenariusza i koordynatorem realizacji projektu filmu "Plan na Las",Dyrektorem olsztyńskiego Oddziału Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej P.Włodzimierzem Serwińskim.

Film "Plan na las wzbudził duże zainteresowanie na faceboku i YOU Tube oraz zebrał bardzo pochlebne recenzje nie tylko wśród leśników.Uczestnicy spotkania wysłuchali wprowadzenia a po projekcji filmu filmu odbyła się dyskusja.Oglądający byli wręcz zachwyceni filmem ,czemu dali wyrazy uznania brawami skierowanymi do twórców filmu.Zachęcamy tych którzy nie nie oglądali filmu do obejrzenia.Naprawdę warto!

Witold Szumarski

Image
Plan na las
"Plan na las" w przystępny sposób przedstawia na czym polega rola planowania (urządzania) w prawidłowym zarządzaniu i ochronie lasów. Film został zrealizowan...

 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.