Get Adobe Flash player

Nasi partnerzy:

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

Najlepsze prezentacje w konkursie YPEF wybrane!

29/04/2016

28 kwietnia 2016r miały miejsce obrady Krajowej Komisji YPEF. Wybór najlepszych prezentacji nie był łatwy, uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą i zaangażowaniem!
Poniżej przedstawiamy 31 zespołów, które wezmą udział w Część II-Finale Krajowym, który odbędzie się 24 maja 2016 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Wszystkich laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej nauki do testu!

 

 

Warszawa 2016-04-29

Wyniki eliminacji zespołów startujących w VI edycji konkursu YPEF.

Zespoły zakwalifikowane do konkursu finałowego etapu krajowego:

 

 

Nazwa szkoły

Miejscowość

Imię

Nazwisko

Imię

Nazwisko

Imię

Nazwisko

Ocena punktowa (0-130) – średnia

1

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina

Puławy

Karina

Jaśkowska

Izabela

Rzeszot

Oliwia

Owczarek

116,00

2

II Liceum Ogólnokształcące

Kraków

Mariola

Klaś

Katarzyna

Leszczyńska

Kamil

Sado

110,67

3

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. A. MICKIEWICZA W SlUPSKU

Słupsk

Natalia

Kempa

Zofia

Ziemba

Karol

Krupiniewicz

110,00

4

Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego

Ustrzyki Dolne

Barbara

Tkacz

Aleksandra

Orlef

Maciej

Skuza

108,83

5

Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku

Włocławek

Katarzyna

Urbańska

Radosław

Rzadkowolski

Angelika

Jabłońska

108,67

6

Technikum Leśne w Białowieży

Białowieża

Paulina

Giedroić

Weronika

Kowalczyk

Karol

Fiedoruk

106,50

7

Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego

Kepice

Kacper

Ryk

Szymon

Wilma

Piotr

Kalinowski

105,83

8

Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego

Kepice

Natalia

Kobyłt

Mirosław

Dybowski

Kacper

Drewniak

105,50

9

II Liceum im. Stefana Batorego

Warszawa

Zofia Anna

Urbańska

Tymoteusz

Pieszko

Matylda

Kubacz

104,67

10

Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego

Białe Błota

Aleksandra

Kania

Patrycja

Ostrowska

Szymon

Kowalewski

104,17

11

Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego

Kepice

Kamil

Koziński

Hubert

Czelewicz

Jarosław

Daglis

102,83

12

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

Katowice

Marta

Kowalczyk

Julia

Jawoszek

Kacper

Ścibski

100,83

13

Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego

Kepice

Paweł

Talecki

Rafał

Pastwa

Miłosz

Czarnecki

100,67

14

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. A. MICKIEWICZA

Racibórz

Szymon

Czekała

Grzegorz

 Dzimiera

 Paulina

Prokopowicz 

100,00

15

IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA

Lublin

Karolina

Kania

Katarzyna

Jabłońska

Laura

Zdybel

99,50

16

Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Rabka Zdrój

Renata

Jankowska

Małgorzata

Darłak

Joanna

Kowalczyk

98,83

17

Gimnazjum 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im.PolskichOlimpijczyków w Warszawie

Warszawa

Piotr

Raczkowski

Julian

Rabenda

Patryk

Szulikowski

98,83

18

I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu

Sandomierz

Aleksandra

Gorycka

Aleksandra

Świerkula

Wojciech

Sabat

96,67

19

Prywatne Liceum Sióstr Zmartwychwstanek

Warszawa

Julia

Malejka

Zuzanna

Sito

Aleksandra

Szumańska

95,67

20

VIII LiceumOogólnokształcąceim.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie

Kraków

Krystyna

Mokrzycka

Karolina

Oluszczak

Magdalena

Trojańska

94,83

21

Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie

Ruciane-Nida

Klaudia

Burzyńska

Monika

Stepanik

Wiktor

Magdaleński

94,67

22

Liceum Ogólnokształcące im.ONZ w Biłgoraju

Biłgoraj

Monika

Różańska

Gabriela

Struk

Natalia

Szmyt

94,33

23

Zespół Lcealno - Gimnazjalny w Długołęce

Mirków

Alicja

Gunia

Katarzyna

Flamma

Konrad

Sieczkarek

94,17

24

Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu i Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu

Wrocław

Hiacynta

Peregudowska

Łucja

Gaj

Rozalia

Kazienko

93,83

25

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

Krosno

Patrycja

Armata

Weronika

Wyderka

Maciej

Maląg

93,33

26

Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajoweJ

Białobrzegi

Klaudia

Jurczak

Karolina

Musiałek

Adrianna

Babik

92,00

27

Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Rabka Zdrój

Natalia

Chudy

Patrycja

Bukowska

Aneta

Miśkowiec

91,50

28

Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku

Włocławek

Katarzyna

Ciechanowska

Dominika

Lewandowska

Kinga

Jaworska

91,00

29

Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku

Włocławek

Weronika

Chojniak

Magda

Górska

Dawid

Górski

90,50

30

IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA

Lublin

Julia

Bełcik

Aleksandra

Haraszczuk

Magdalena

Smyk

90,17

31

Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajoweJ

Białobrzegi

Marta

Malczewska

Karolina

Owczarek

Katarzyna

Czeska

90,17