Nasi partnerzy:

Image

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

Wyniki eliminacji krajowych VII edycji konkursu YPEF w Polsce

07/05/2017

ImageSzanowni Państwo,
Komisja krajowa konkursu YPEF z uwagą oceniła wszystkie nadesłane prace, także te, które przyszły z niewielkim opóźnieniem, miały o kilka slajdów za dużo, czy nie spełniły warunku objętości w MB. Staraliśmy się nie traktować tych niedociągnięć jako warunków wykluczających, będąc pod wrażeniem indywidualności podejścia do tematu pożarów w lasach. Każdy z członków zespołu sprawdzającego ocenił każdą z prac. Wyliczona średnia z ocen zespołu sprawdzającego pozwoliła na wyłonienie 21 zespołów zakwalifikowanych do finałowego konkursu, z powodu równej oceny kilku zespołów zamykających stawkę. Szczegóły dotyczące tego finału pojawią się na stronie w najbliższych dniach.

z wyrazami szacunku
w imieniu Komisji Krajowej YPEF VII
Michał Orzechowski

 

 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.