Nasi partnerzy:

Image

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

Informacja o finale konkursu "Young People in European Forests - Młodzież w Lasach Europy” - edycja 2017

10/05/2017

Szanowni Państwo,

w imieniu Komisji Krajowej europejskiego konkursu "Young People in European Forests - Młodzież w Lasach Europy” - edycja 2017, serdecznie gratulujemy zespołom zakwalifikowania się do finału.

Finał będzie miał miejsce 24 maja 2017 r. o godzinie 11.00 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, przy ul. Nowoursynowskiej 166 w budynku nr 9, w Auli Kryształowej. Będzie miał formę testu. Jeżeli pozwolą na to warunki pogodowe niektóre z zadań mogą być zorganizowane na terenie kampusu, w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Auli.

W trakcie zmagań finałowych zespół może mieć do dyspozycji słownik, który będzie kontrolowany przez członków Komisji. Zespół pracuje samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz.

Samochody można pozostawić na parkingu przylegającym do ul. Nowoursynowskiej lub na podziemnym parkingu po drugiej stronie ulicy, przy budynku 34. Pomocny może być plan Kampusu SGGW http://www.sggw.pl/kontakt__/kampus-sggw

Organizatorzy dla zespołów wraz z nauczycielem zapewniają obiad. Osoby zainteresowane noclegami mogą rezerwować je osobiście (np. w Hotelu SGGW IKAR http://ikar.sggw.pl). Niestety nie możemy zapewnić finansowania Państwa noclegów.

Prosimy o przybycie przynajmniej kwadrans przed wyznaczonym czasem.
W razie problemów prosimy o kontakt, np. z niżej podpisanym koordynatorem 607 231 667.

Z wyrazami szacunku
Michał Orzechowski
Przewodniczący Komisji Krajowej YPEF 2017

 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.