Get Adobe Flash player

Nasi partnerzy:

Image

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

Konkursy rysunkowe rozstrzygnięte!

Z przyjemnością informujemy, że konkursy rysunkowe Bajkowy Las oraz Drzewa Naszych Lasów zorganizowane w ramach Dni Przyjaciół Lasu 2015 zostały rozstrzynięte!

 

Oto wyniki:

 

Konkurs "Bajkowy Las"

I miejsce
Ania Truszkowska
Przedszkole nr 121 "Zielone Przedszkole" we Wrocławiu
Nauczyciel - koordynator: Agnieszka Skowerska - Zamorska

 

II miejsce
Kasia Sabat
Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej
Nauczyciel - koordynator: Barbara Kalandyk

 

III miejsce
Iliana Kupis
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach
Nauczyciel - koordynator: Beata Kawecka

 

Wyróżnienie
Jędrek Skowroński
Publiczne Przedszkole w Studzieńcu
Nauczyciel - koordynator: Barbara Ziółkowska

 

Wyróżnienie
Staszek Stężały
Przedszkole nr 3 w Kłodzku
Nauczyciel - koordynator: Renata Waldman

 

Wyróżnienie
Antosia Harniacka
Przedszkole Publiczne w Złotnikach

 

Wyróżnienie
Emilka Swoboda
Przedszkole Publiczne w Żędowicach
Nauczyciel - koordynator: Emilia Swoboda

 

Wyróżnienie
Iza Ciulęba
Szkoła Podstawowa w Cieślach
Nauczyciel - koordynator: Beata Stańczyk

 

Wyróżnienie
Zuzia Kurleto
Szkoła Podstawowa w Radolinie
Nauczyciel - koordynator: Alina Kozłowska

 

Wyróżnienie
Piotrek Fidorowicz
Szkoła Podstawowa w Piasku
Nauczyciel - koordynator: Danuta Karwowska

 

 

"Drzewa Naszych Lasów"

 

I miejsce
Jagoda Smółka
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Radomiu
Nauczyciel - koordynator: Marzena Śpiewak

 

II miejsce
Damian Poligoński
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie
Nauczyciel - koordynator: Piotr Szczubiał

 

III miejsce
Maja Pacyna
Szkoła Podstawowa w Dąbrówkach
Nauczyciel - koordynator: Monika Dźwierzyńska

 

Wyróżnienie
Wiktoria Woźniak
Zespół Szkół nr 13 w Koszalinie
Nauczyciel - koordynator: Dorota Skorupska

 

Wyróżnienie
Kinga Dudek
Szkoła Podstawowa w Ostrowicach Tuszowskich
Nauczyciel - koordynator: Bronisława Maziarz

 

Wyróżnienie
Zuzia Świtała
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościerzynie
Nauczyciel - koordynator: Danuta Landowska

 

Wyróżnienie
Natalia Wyczółkowska
Szkoła Podstawowa nr 42 w Warszawie
Nauczyciel - koordynator: Małgorzata Zdunek

 

Wyróżnienie
Eryk Kurowski
Zespół Szkół w Jasienicy
Nauczyciel - koordynator: Małgorzata Klimkiweicz

 

Wyróżnienie
Wiktoria Ciemierz
Zespół Szkół w Tuplicach
Nauczyciel - koordynator: Tomasz Paluszkiewicz

 

Wyróżnienie
Paweł Wdówka
Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie
Nauczyciel - koordynator: Agata Kukiełka

 

Zwycięskie i wyróżnione prace znajdziecie w zakładce pod następującymi adresami:
Bajkowy Las
Drzewa Naszych Lasów

 

Wszystkim dziękujemy za przesłane prace a zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.