Get Adobe Flash player

Nasi partnerzy:

Koła Terenowe TPL:

Strona główna

Znamy Laureatów w Konkursie Nasze Nadleśnictwo!

27/05/2016

ImageNajlepsze prezentacje multimedialne w konkursie Nasze Nadleśnictwo zostały wybrane. Graulujemy zwycięzcom!

KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE

Zespół Szkół w Międzylesiu

Vanessa Kantor, Aleksandra Zub, Nicoll Gładysz

Nauczyciel-koordynator: Barbara Lewandowska

II MIEJSCE

Publiczna Szkoła Podstawowa Lubichowo

Katarzyna Rogowska, Amelia Jakubowska, Patrycja Golimowska

Nauczyciel-koordynator: Iwona Lassota

III MIEJSCE

Szkoła Podstawowa w Chruścielu

Jakub Pałka, Kajetan Kozłowski, Mateusz Wysocki 

Nauczyciel-koordynator: Halina Myszka

WYRÓŻNIENIA

1. Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu

Wiktoria Banaś, Arkadiusz Pawlik, Norbert Dudek

Nauczyciel-koordynator: Bogumiła Zielonka

2. Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Mieszkowicach

Maja Kołakowska, Paulina Pawlicka, Julia Sługocka

Nauczyciel-koordynator: Edward Ochęcki

3. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Ignacego Ulatowskiego w Gorzycach Wielkich

Adrianna Nowak, Julia Kuroszczyk, Weronika Dzięcioł

Nauczyciel-koordynatorzy: Danuta Płociennik, Marcin Nowak

4. Zespół Szkół im Zjednoczonej Europy w Zagórzycy

Natalia Magiera, Jakub Detrich, Oliwia Wrzeszczyńska

Nauczyciel-koordynator: Agnieszka Michalczyk

5. Szkoła Podstawowa Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu

Gabriela Rokosz, Mateusz Bujar, Eliza Kwaśny

Nauczyciel-koordynator: Anna Gudzińska-Niemie

6. Szkoła Podstawowa w Bukwałdzie

Milena Reddig, Klaudia Wermter, Olaf Truszczyński

Nauczyciel-koordynator: Katarzyna Szkatuła

7. Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji edukacji Narodowej w Katowicach

Ula Ledwoch, Maja Kurpanik, Emilia Gumulak

Nauczyciel-koordynator: Agnieszka Adamska

KATEGORIA- GIMNAZJUM

I MIEJSCE

Gimnazjum nr 1 w Lublińcu

Marta Malitowska, Karolina Ledwoń, Magdalena Balwierz

Nauczyciel-koordynator: Ilona Chmiel

II MIEJSCE

ZS Gimnazjum w Wielbarku

Wiktoria Abramczyk, Natalia Kobus, Konrad Jarząbek

Nauczyciel-koordynator: Jolanta Gudzbeler-Biedulska

III MIEJSCE

Gimnazjum w Kurowicach im. św. Jadwigi Królowej Polski

Maria Łopatka, Hanna Łopatka, Joanna Turek

Nauczyciel-koordynator: Justyna Drzazga

WYRÓŻNIENIA

1. Gimnazjum, Kolonowskie

Filip Koprek, Mateusz Koźlik, Cezary Romańczuk

Nauczyciel-koordynator: Mirosława Kądziołka

2. Gimnazjum Publiczne im. KEN w Lututowie

Klaudia Tobiasz, Weronika Jasianek, Marcelina Nowak

Nauczyciel-koordynator: Grażyna Zaustowicz

3. Gimnazjum nr 3 im.Jana Pawła II w Wołominie

Aleksandra Drews, Ariana Nowicka, Krystian Mikucki

Nauczyciel-koordynator: Bogumiła Kwiatkowska

4. Zespół Szkół w Kamiennej Górze

Agnieszka Wyszatkiewicz, Klaudia Filip, Kinga Przybylska

Nauczyciel-koordynator: Ewa Szczerba

5. Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku

Ewelia Kwiatkowska, Weronika Podgórska, Justyna Wysocka

Nauczyciel-koordynator: Krzysztof Jarębski

6. Gminny Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Ozimku

Olga Ciesielska, Daria Litwin, Wiktoria Kweiser

Nauczyciel-koordynator: Małgorzata Szura

7. Zespół Szkół w Jedwabnie

Natalia Piórkowska, Gabriela Pieńkosz, Dawid Łachacz

Nauczyciel-koordynator: Dorota Piórkowska

KATEGORIA- SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I MIEJSCE

Technikum Leśne w Tucholi

Joanna Karbowska, Wojciech Lemańczyk, Magda Sudoł

Nauczyciel-koordynator: Jolanta Wencel

II MIEJSCE

Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

Grzegorz Boroń, Konrad Ciurkiewicz, Mirosław Potoczny

Nauczyciel-koordynator: Honorata Mikoś

III MIEJSCE

Zespół Szkół Nr1 im. Rtm. W. PileckiegoOstrów Mazowiecka

Piotr Bicz, Joanna Brzostek, Karol Sapiecha

Nauczyciel-koordynator: Tomasz Falkowski

WYRÓŻNIENIA

1. IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Szymon Rosa, Kamil Sławkowski, Domink Wąs

Nauczyciel-koordynator: Anna Kula

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących i zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim

Damian Wroński, Kamil Puchala, Dominik Wróblewski

Nauczyciel-koordynator: Renata Nowak

3. Zespół Szkół Zawodowych Nr. 2 im Powstańców Warszawy Mińsk Mazowiecki

Adrian Floriańczyk, Kacper Jakubiak, Paweł Kurowski
Nauczyciel-koordynator: Katarzyna Zawadzka

4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach

Adrianna Matoga, Julia Górka, Zuzanna Karpuć

Nauczyciel-koordynator: Sylwia Klimas

5. Zespół Szkół w Rozogach

Łucja Gronowska, Patrycja Pieńkos, Alicja Anuszkiewicz

Nauczyciel-koordynator: Piotr Radoch

6. Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Siewierzu

Marcelina Jędrzejczyk, Agnieszka Furtacz, Weronika Gosz

Nauczyciel-koordynator: Anna Kieller-Bańka

7. Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej

Michał Mirocha, Daniel Radwan, Szymon Zeman

Nauczyciel-koordynator: Karolina Gołuszka

 

Wystąpienie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych p. Adama Wasiaka i Prezesa TPL p. prof. Tomasza Boreckiego do uczestników II edycji konkursu YPEF.

 

Wystąpienie p. Adama Wasiaka - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, do uczestników III edycji konkursu YPEF - Młodzież w Lasach Europy.

 

 

Wywiad z Ministrem Januszem Zaleskim - Podsekretarzem Stanu i Głównym Konserwatorem Przyrody w Ministerstwie Środowiska.